| georgiiiy a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum sa ma ingrash cat mai repede posibil...am 16 ani si 45 de kg...

Răspuns Câştigător
| HoopaScz a răspuns:

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa te ingras dela :
prea mult mancat
de la pastile
de la cipsuri
dela dulciuri
dela cartofi prajiti
de la... aaaaaaaaaaaa INGHETATA

5 răspunsuri:
| Butsilee a răspuns:

Mananca multhappy Ia calciu de happy si totul e ca si tu sa vrei sa te ingrasi ca nu poti sa bagi mancare asa in tine laughing hai baftakiss

| raisa1993maria a răspuns:

Dar ce inaltime ai? eu am 17 ani, 1. 50 si 43 de kg

| Same.User a răspuns:

Cea mai buna treaba pentru tine ar fi sa consulti un nutritionist inainte sa te apuci sa faci curele recomandate de ceilalti utilizatori.
Succes.

| georgiiiy explică:

1:60

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 21 de ani si 45 de kg si 1, 60 inaltime. depinde si de organism eu nu reusesc deloc sa ma ingras si mananc foarte mult, poate e si din cauza faptului ca esti activa si arzi calorii