| Twddy a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri marfa! Pentru PC ori ce jocuri! Va rog mult dar care sa mearga pe sistemul accesta : Microsoft Windows XP Professional Version 2002 Service Pack 3 AMD Athlon[tm] XP 1900+ 1.46 GHz, 1.00 GB of RAM, Placa video 512 mb, Placa ATI Screen : 1280x1024, Color: 32bpp, Va rog spuneti-mi si mie jocuri dar in afara RPG, Adica ori ce in afara de RPG, Shooter freeroam toate jocurile in afara de RPG va rog spuneti-mi. Multumesc de ajutor, Dau fundita.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai counterstrike1. 6 starcraftbeta joc strategie diablo 2 unreal tournament, stronglord 2

5 răspunsuri:
| Kyzz a răspuns:

Nfs Most wanted, Gta vc... sper sa iti meargawinking

| TheSoldier a răspuns:

Dc nu cauti jocuri pe computer games.ro jocuri si apoi scrii pe google jocul ala de ex nfs si scrii nfs system requiments si vezi cerintele big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe jocuri cum ar fi god of war Ratatouille need for speed

| mfbluu a răspuns:

Pai sunt o gramada de jocuri depinde si ce cauti de ex : Call of duty, Counter strike, Medal of honor,[asta sunt la capitolul pam-pamlaughingcu impuscaturi] daca te pasioneaza jocuri gen second life ai si cateva aici : SIMS 1 2 sau 3 IMVU ...etc

big grin

| Twddy explică:

Off doamne ce mi-ati dat voi aici eu le-am terminat! Si am jucat si sims si tot.