| Twddy a întrebat:

Ziceti-mi si mei niste jocuri gen Vancouver 2010 va rog mult pentru platforma PC! Dar sa imi mearga pe Sistemul accesta : Microsoft Windows XP Professional Version 2002 Service Pack 3, AMD Athlon[tm] XP 1900+ 1.46 GHz, 1.00 GB of RAM placa video 512 mb ram placa video ATI 1280 x 1024 color : 32bpp, va rog spuneti-mi jocuri gen Vancouver 2010 cei care stiti adica cu skiuri va rog! Dau Fundita.

2 răspunsuri:
| Ang3l_2482 a răspuns:

Auzi da nu vrei gen ciclism sau gen gta? ca iti dau eu pro cicling manager 2010, 2009 sau bully scholarship edition sau nfs undercover...eu stiu de unde sa le iei da mie numi merg ca am ramu mic

| Twddy explică:

Gen GTA dar imi mult Vancouver!