| AdeAngel a întrebat:

SPuneti-mi va rog niste statusuri de messenger de prietenie. cele mai frumoase primesc funda:Xbig grin!

Răspuns Câştigător
| ella_7332 a răspuns:

Funda ?

3 răspunsuri:
| Rio4cwalk a răspuns:

Ma Fut DnD
Fac sex pe sarma Brb

| ella_7332 a răspuns:

starEa a fost mereu langa mine cand restul m-au lasat
Si a fost mereu cand toti pe la spate m-au acuzat
Ea m-a ajutat incet incet sa devin ce sunt acum
Si tot ea mi-a aratat care este cel mai bun drumlove struck

si ce daca e lumea rea ma ajuta sora mea si la rau da` si la bine nu se desparte de mine love struck

nu sunt singura in ploaie si vant. am cei mai buni prietenei de pe pamant.love struck

• Si poti sa`mi iei ce vreei • Cand am langa mine toti prietenii mei

Pentru ca Ea nu m`a lasat niciodata la greu :* •"

Esti locu'n care intotdeauna m-am intors • Tu ma aduci la normal cand sunt intoarsa pe dos •

Ea mi`e ca 0 sora, ne intalnim la scoala la aceiasi ora. Avem idei fixe, radem dup` culise, iar cand cortina a cazut, veselia a`nceput

Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe. Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte. Te Iubesc Si Punct!

Încă mai aud vocea tare care îmi dădea sfaturi. Care îmi spunea : Fată eşti cea mai bună soră ever.; x

"ღ[As vrea sa tina capul sus si sa stie ca la greu o sa fiu cu ea. Nu lasam lantul strâns dintre noi sa rugineasca. Nu se baga intre noi vreun baiat sau vreo proasta!]"

Stiti voi sentimentu` de prietenie... O siguranta, un refugiu pe VESNICIE. :X

| ella_7332 a răspuns:

mersi mult pentru funda :*:*:X