| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti parerea despre triunghiul Bermudelorhappy. Bermude auzilaughing.

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Personal ma amuza cei care cred ca acolo se intampla fenomene paranormale. Uuu, vine ET in triunghiul BermundelorsmugMi-e frica dejaoh go on
E un loc perfect normal in care se intampla trei feluri de fenomene distincte care in loc sa isi anuleze efectele si le multiplica:fenomenele magnetice, meteorologice si binecuvantatale legi ale fizicii se schimba. E atata magnet in locul ala ca ar putea scufunda simultan 4 avioane
Dar e cam plata realitatea asta. E mai fascinant sa crezi ca exista fantome care bantuie locul si omusori verzi. buhuhuhee hee

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

thinking nu cred ca poti sa spui parerea dspr asa cevalaughing)...doar depinde la ce te gandestilaughing)