| andrei00sb a întrebat:

Imi spuneti va rog ceva filme cu triunghiul bermudelor? nu vreau sa fie filme documentar! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

1313: Bermuda Triangle (2012), Triunghiul (Triangle), 2009, Tentaculele Bermudelor (Bermuda Tentacles), 2014, și filmul " Virus"
(1999), ar avea ca subiect dispariții pe mare..., Lost in the Bermuda Triangle (1998), Vasul fantomă (Ghost ship), 2002

2 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Triangle este un film mister, thriller 2009, in regia lui Christopher Smith. Povestea se învârte în jurul unor pasageri aflati intr-o croaziera cu un yachting, în Oceanul Atlantic, care, atunci când sunt loviti de niste condiții meteorologice misterioase, vasul lor este scufundat in Triunghiul Bermudelor iar ei pentru a se salva, se refugiaza pe un vapor care pare pustiu… voiam sa iti dau linckul dar nu ma lasa, dar scrii online subtitrat si ti-l da succes