| KillMePlease a întrebat:

Starea vremii va influenteaza starea de spirit?

41 răspunsuri:
| DjNick112 a răspuns (pentru KillMePlease):

No culmea, nu stiu ce ai facut dar nu mai sunt suparat happy mersi :*
Acum nici tu nu trebuie sa fii, pentru ca mi-ai spus ca si la tine ploua in suflet, acum trebuie sa fie soare happy

| KillMePlease explică (pentru DjNick112):

Ma bucur. happy
Dar...la mine nu poate fi soare... Este imposibil.

| KillMePlease explică (pentru LoveSleep):

,,Oleaca" laughing)

| Doub a răspuns:

Da.thinking

| eelena1797 a răspuns:

Nu numai starea de spirit, uneori si planurile

| T0T a răspuns:

Într-o mică măsură.

| Mariapetrupanainte a răspuns:

Uneori da, iar alteori nu.
Daca este soare si cald parca vreau nu vreau da zimbesc.
Daca am de dimineata o buna dispozitie vremea de obicei nu mi-o poate strica insa daca este frig, polua si ma bate vintul aici ii clar ca de zimbit si de bucurat nici nu se merge vorba dam dupa ce intrii in casa este alta treaba.

| Ralucaa69 a răspuns:

La mine nu.

| GhostRider02 a răspuns:

Da

| Happyjump a răspuns:

Depinde de situație. In general nu, dar daca ma simt oribil si mai pui si vremea nasoala probabil ca da.

| OldSoul a răspuns:

Uneori da, uneori nu, depinde, de obicei e doar coincidenta.