| sabrinutza_6804 a întrebat:

Stau cam... 4-5 ore pe zi singura acasa si ma plictisesc de moarte. imi puteti spune ce sa fac ca nu mai fiu atat de plictisita?

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

E tragic ce ti se intampla. Timpul trece pe langa tine, te maturizezi si ajungi la concluzia ca ai pierdut timpul degeaba.Nu stiu exact ce varsta ai, dar eu cunosc persoane carora nu le ajunge timpul ca sa faca tot ce si-au propus, iar tu te plictisesti. Ce zici de :o carte, o integrama, o vizita la un muzeu, teatru...etc.Iar daca e prea mult, fa-le o surpriza parintilor, fa curat in camera ta, fa o prajitura, invata sa gatesti, calca rufe, fa-ti un hoby(insira margele), invata sa cosi, sa impletesti, etc.

10 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Tacke a job

| daniDeeDee a răspuns:

Pai ce sa zic... fa-ti un prieten tongue( daca nu ai )

| daniDeeDee a răspuns:

Scz... esti prea mica big grin

pai...
mai sabrinutza...iesi cu prietenii, joaca sims laughing ca toate fetele sunt innebunite dupa jocul acesta... tongue

| dyddyyyx18 a răspuns:

Pai in primul` rand fa-ti temele. Apoi, daca tot zici ca ai atata timp mai lucreaza si in plus, ca n-o sa-ti strice.winking
Apoi, nu stiu, gaseste-ti si u un hobby, practica un sport, citeste o carte, etc...

| PisicaAristocrata a răspuns:

Invata o noua limba straina.

| alex:) a răspuns:

Pai primul lucru:
cheama o prietena, va uitati la tv va jucati pe calculator
sau mai du-te din cand in cand la cineva acasa
sau sa vina o vecina sau un vecin pe la tine sa nu te plictisesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vino la mine

| missmarvel a răspuns:

Peypoti chema o prietena si puteti sa mergeti in oras sau te poti duce la o plimbare cu bicicleta sau cu rolele in parc cu prietenii. poti citi o carte dar e pliktikos

| mikecrazyhy a răspuns:

Vino sa ne simtim bine sa vb uite id de mess mikecrazyhy si de skype mikecrazyhy2