| SkandallKamataru a întrebat:

Stiati ca statul Florida a instiintat oamenii sa nu mai impuste tornadele/uraganele? laughing laughing Oamenii efectiv trageau cu pistoale/pusti crezand ca se intampla ceva laughing rolling on the floor
Administrația Națională Oceanică și Atmosferică (NOAA) chiar avea o sectiune pe site unde spunea de ce folosirea bombelor atomice impotriva uraganelor nu e o idee buna laughing

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Daca te referi la https://www.standard.co.uk/......31231.html e veche.

Parca nu e destul ca se irosesc atatea resurse pentru razboaie, mai aflam si de astfel de distractii din categoria dumb ways to die.:))