| adi4ever a întrebat:

Stie careva cum se face un campionat online de fifa 07? astept raspuns

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Dai la game modes si scr careier online si dai acolo.

5 răspunsuri:
| adi4ever explică:

Catalin da-mi regulamentu daca vrei mersi

| CatalinMG a răspuns:

Un campionat online pentru fifa nu poti face decat daca toti participantii au fifa original. Dar poti crea un campionat prin optiunea multiplayer - direct ip play. Depinde de tine ce fel de organizare vrei sa fie iti pot da eu un link sa vezi un model, cu regulamente si grupe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Competitii.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Competitii.ro

| Adreut a răspuns:

Va rog cine stie cum se face un campionat fifa 0 multyplayer va rog bagati id asta butuleaandrei@yahoo.com