| PROTOTYPE a întrebat:

Stie careva dc nu mere mtn2 fun? ca vreau neaparat sa joc ca am un cont de lvl 71 si 4 P si vreau sa il mai cresc! dau fundatongueP

Răspuns Câştigător
| Oran2000 a răspuns:

Metin2Fun nu mai merge fiindca are hostu oprit, adica or i-se face modificari ori se mai deschit si alte servere, si etc. exista multe motive posibile, si eu am un razboinic de lvl 72... iti recomand sa joci metin2united, e cel mai tare tongue am pe el lvl 113 si nivelu maxim e 135 tongue am king+5 apararea 840 tongue ma rog sper ca ti-am fost de ajutor!