| User a întrebat:

Stie careva un program cu ajutorul caruia sa pot scrie note muzicale in word? Am descarcat Sibelius, da' nu'mi merge instalareastraight face

22 răspunsuri:
| User explică:

@cryout mersi oricumlaughing Imi pare bine ca esti mereu alaturi de minelaughing

| User explică:

Faza cu poza se exclude... trebuie scrise nu stiu cate pagini. e pentru facultate (nu pentru mine)

| User explică:

Uf. ma simt flatulatblushing

| User explică:

Da, vad ce multi fani amlaughing Bate vantu prin intrebarile melelaughing Sunt un fel de Basescurolling on the floor

| User explică:

Eu n-am o sotie care sa mi-o taie... suvitalaughing

| User explică:

Noh atunci poti astepta pana la ziua mealaughing Si vreau o lama, sa ma pot si barbierilaughing

| User explică:

Permite-mi sa te corectez. paul27smug Asa, fara 27 n-are nici un farmeclaughing si partea cu alocatia. lasa, aduni tu banii de pe 2 luni si iti iei o pereche intreagalaughing. Cu banii de pe un an iti iei chiar o pereche de adidasi pumalaughing))))

| User explică:

@c2rmen, vai mersi de ajutor. da' daca citeai intrebarea vedeai ca scrie "am descarcat Sibelius", dovada ca am cautat pe google. Am gasit o gramada de forumuri pe tema asta, da' nimic concretoh go on

| User explică:

laughing))
asa, altfel suna paul27 cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Asa te-as ajuta, dar nu stiu.de ce nu le scrii pe foaie?laughing o. O scuze stiu ca e prostesc dar macar eu incerc sa te ajutrolling on the floor)sa nu zici apoi ca nu te ajuta nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu fa o poza la note si pune poza in word thinking

| Ghiorghiciuc_Stela_1976 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i nimic
poate gasti pe alt cineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La bine si la greu laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor) dada mai ales la cata lume te ajuta laughingai o gramada de fani peaici(lasa ca peste cativa ani nu o sa mai fie hannah montana la putere, si toata lumea se intoarce la u ) lollaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oho basescule laughing))unde tie suvita?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pasti iti fac cadou o foarfeca sau un aparat de ras in cap laughingdepinde de preferinte.deci?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa sa fie domn presedinte paul laughing)dar am o rugaminte mare de tot laughingmareste-mi si mie alocatia ca nu-mi ajunge nici sa-mi iau un papuc dapai o pereche de papuci laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca pui intrebari al caror raspuns habar n-avem sa ti-l dam. dar oricum, vad ca ati facut in adevarat dialog :D:D. Cat despre notele muzicale, hmmm, parca era un site care scria despre asa ceva,,, hmm! sa ma gandesc :-/ ...gata! :) www.google.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh domnule paul27 scuzatima de eroarea facuta acum cateva minutelaughing)))sper ca veti uita acest lucru cat mai repede, daca nu am un aparat pentru memorie, care va poate lasa in mai putin de un minut fara nici o informatie, la un pret excelet de doar 100. 000 miliarde! Va dam gratis o furculita daca sunati cat mai repede la numarul afisat pe ecran! daca nu vedeti numarul puteti comanda si acesti minunati ochelari de vedere la un pret uimitorlaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://office.microsoft.com/ro-ro/word/HA101656411048.aspx, ia incearca sa citesti pe aici;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da