| anonim_4396 a întrebat:

Beneficiaza candva de pe site-ul asta de bursa Dinu Patriciu "inventeaza-ti viitorul"? Stiti cumva cand ne baga banii pe card?

3 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Incearca sa cauti in surse mai oficiale, poate gasesti un raspuns mai bun. Sau poate sunt si pe site, vom vedea.

Psihoyounger

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista forumul bursierilor pe site-ul fundatiei unde poti afla toate raspunsurile.

| pamPammmPam a răspuns:

Eu beneficiez...luna trecuta ai intrat intre 10-20 parca 'winking si cred ca si in luniile viitoare va fi la fel