| olian a întrebat:

Stie cineva cum benificiezi de ajutor finaciar in agricultura de la uniunea europeana? sau cum se incepe un proiect? sau un ex de proiect.

2 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Trebuie sa-ti faci proiect european pe un anumit domeniu sa zicem cultivarea porumbului,apoi dosarul va trece prin mai multe etape, vor veni in control sa vada daca intr-adevar ai pus recolta si intr-un final probabil daca ia noroc se va aproba proiectul, uramand peste 3 luni sa primesti banii!

| olian explică (pentru aniriiiiii):

Mersi de ajutor dar daca cumva sti mai indetaliat etapele proiectului, riscurile, si o parea in legatura cu ideea mea?