| newwww1 a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara tricouri cu Steagul angliei imprimat? (ca tot sunt la moda acum), iar eu nu gasesc nici unul sad funda big grin

3 răspunsuri:
| IzabellaVanessa a răspuns:

De la magazin..macar puteai sa spui din ce oras esti..sau cv de genu..noi ec sa iti spunem?straight face

| newwww1 explică (pentru IzabellaVanessa):

Din Galati sunt. Si ma refeream la vreun site ceva de cumparaturi nu neaparat magazin ca am fost la destule magazine laughing)

| KokoFredyRadulescu a răspuns:

Nu stiu sa iti zic un magazin anume.dar poti sa te duci la o selografie buna...cu o imagine buna cu respectivul steag si reusesti ceva bun