| inna a întrebat:

Stie cineva pe unde e Flav? De ce nu mai intra pe TPU?hee hee. Nu intrebati de ce intreb, pura curiozitate

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... cred ca e la pariuri sportive. Sau la bere?

24 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

S-o fi saturat de Miley si de multiplele utilizari ale periutzei de dinti si a luat o binemeritata pauza.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

@eu_o_mare_enigma: Nu se poateeee! Si eu, care mai trageam nadejde!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Inna, daca dau de tine pe langa Flav, te...sinucid!

| Flav a răspuns:

Chuck nu dispare, Chuck vegheaza. In fiecare zi ca un eagle eye.hee hee

| Flav a răspuns:

@eu_o_mare_enigma care ioanna mai?hee hee

| Flav a răspuns:

@eu_o_mare_enigma probabil te referi la ioanna de pe TPU care nu mai posteaza in ultima vreme. Dar nu stiu de unde ai tras tu concluzia ca eu as fi cu ea. O am si pe messenger, dar n-am mai vorbit de mult timp cu ea. Deci nici gand banuiala ta. Dar fie intre noi, imi pare rau ca suspiciunea ta nu e adevarata.laughing
Am intrat zilnic pe TPU, dar n-am mai postat din anumite motive care nu are rost sa le zic. Nici azi n-am vrut sa postez, dar am vazut intrebarea innutzei.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ati vazut ca pana la urma a aparut si Flav?

| inna explică:

Cum adica tocmai s-a insurat straight face?

| inna explică:

Daca e in Bucuresti, gata eu nu mai pierd vremea, ma duc sa-l caut...de unde sa incep? thinking

| inna explică:

@ardnaxur1961 laughing e asta este il punem sa aleaga day dreaming. Vrei sa concuram?batting eyelashes

| inna explică:

Eu_o_mare_enigma cat de veche e replica ta rolling on the floor) o stiam de la 10 ani rolling on the floor. Mai gandeste-te... poate ma ajuti tu sa-l caut nu vrei? rolling on the floor

| ioanaa a răspuns:

Hei, va salut pe toti, care ma mai tineti minte, sa stiti ca mi-ati lipsit. cei care nu ma cunosc, sunt ioanaa happy

| pisoias a răspuns:

S-a suparat(nu stiu de ce sau pe cine)Si-a luat jucariile si a plecat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e - daca nu acasa, la Galati parca! - la Bucuresti, pentru ca a inceput anul universitar! Doar el poate raspunde la cea de-a doua intrebare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca tocmai s-a insurat. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ardnaxur1961-pai eu de cate ori iti spuneam sa te grabesti? Tu...nu si nu, ca Flav te asteapta, ca te iubeste.Ai vazut? Te-a tradat. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la facultatea cu profil constructii parca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@inna
,, ma duc sa-l caut...de unde sa incep? ''
hmmm... unde anume doresti sa-l...cauti? Si nu stii de unde sa incepi? interesant.Cauta-l si tu pe unde poti, vezi, daca nu este la paine, cauta-l la... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

hee hee poate iar a "gustat" ceva alcool ...si nah nu vrea suspendare laughing

Si tacere eu il iau pe flav laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@inna-eu replica nu ti-am dat-o pentru vechimea ei, ci pentru amuzament. Daca te ajut eu sa-l cauti? ok. te ajut.eu te,, caut'' pe tine, iar tu...mai vedem daca iti mai arede si de el. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@flav-nu te mai lasa @ioanna sa intri pe TPU? laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@flav-hai sa ne facem ca nu o cunoastem, ok? laughing tongue
dar tu pe unde mai...bantui? nu vrei sa iti mai faci aparitia pe aici, sau te-ai suparat pe noi? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@flav-pai atunci...sa fie intr-un ceas bun.Si eu o apreciez, asa ca...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ioanna-si pentru cei care nu te cunosc, cine esti? laughing
dar cum de ai aparut tu asa, imediat ce s-a adus vorba de tine si de flav? erati amandoi la terasa cu un singur laptop? laughing