| meinteil a întrebat:

Salut, ce anume trebuie sa faci ca baiat in prima noapte de sex?
Nu intreb asta ca se va intampla, ci doar din pura curiozitate.

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Sa iesi cu fata pe undeva dupa o aduci acasa si va sarutati cat mai mult, dupa incetul cu incetul o dezbraci si faci ce trebuie cu penisul tau in rest te vei descurca cu bine dar sa o si mangai mai mult pe iubita ta.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex, nu?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru meinteil):

Ce vrei sa mai faci? Beti un vin, va uitati la un film. straight face
Ar trebui sa fie natural.

Răspuns utilizator avertizat
| Ionut0196 a răspuns:

Depinde daca mergi la curve sau faci dragoste cu o prietena-iubita! stea?