| Tequila23 a întrebat:

Stie cineva replici DURE ca sa spun asa, ceva gen : " Esti mai prost ca presu' matii laughing?

9 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Sincer, corect se scrie ''mă-tii'', nu ''mătii''', renunță deoarece pari o incultă.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Prost e cel care îi spune altuia că e prost, adică in cazul de față tu.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Din pacate ma-tii are si el cratima. Mno.

| Kaℓi a răspuns:

Wow, dura rau asta! ca frana de barca.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Asta ti se pare replica dura?

Daca mi-ar spune mie cineva asta m-as tavali pe jos de ras.
Replicile vin pe moment, nu le planuiesti de acasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi ce e dur în asta? Faptul că apare "mă-tii" acolo?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca replicile de pe internet provoaca ceva laughing? Sunt replici mediocre adevaratele comentarii care chiar au un adevar in ele dorwinking.

| dopmic a răspuns:

Http://tttt.sunphoto.ro/Cum_sa_jignesti_fara_sa_injuri Sper sa iti fie de folos! :))))))

| Al3xAlex a răspuns:

Daca-ti dau o flegma te cauta mmata cu submarinu!