| angella1972 a întrebat:

Stie cineva un magazin online de haine de copii si adulti la preturi mai mici? nu haine de firma, ci obisnuite

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Cel mai bun magazin online(dpdv al preturilor) este shop.miniprix.ro
Mi-am luat niste haine super bune de aici.

5 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Doar daca mergi pe www.quelle.com.ro, acolo sunt preturi "intre", depinde de firma.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Www.shop.miniprix.ro ca sa poti intra direct!

| deea_9894 a răspuns:

Sincer nu deoarece prefer sa marg in magazine dar daca gasesc te anunt.

| Paun_Antoaneta_1977 a răspuns:

Incerca si pe www.Teddy.ro au produse Disney originale si niste rochite mortale.

| roxam a răspuns:

Daca vrei haine super la preturi comode incearca si magazinul online www.saora.ro
Au articole de vestimentatie si pentru femei, barbati, si pentru copii, de la mai multi producatori romani.