| lippy a întrebat:

Stie cineva unde asesc desenele acelea minunate "Curaj caine fricos" care era pe cartoonnetwork da dublate in limba romana

6 răspunsuri:
| MissAvocado a răspuns:

Sigur vei gasi ceva pe youtube dar pe parti si s-ar putea sa fie in engleza dar de ex. eu m-am uitat la viata cu louie in romana de ex. scrii viata cu louie ori life with louie asa vei proceda si cu curaj scrii nume in engleza si pe langa scrii romana... sper ca ti-am fost de ajutor

| MissAvocado a răspuns:

De asemenea curaj e de la hannah barbera si poate gasesti ceva in engleza pe site

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei gasi pe youtube.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe saitul pe teava.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur vei gasi pe siteul peteava.ro