| Youkillme a întrebat:

Stiti ca cei din moldova vor unire cu rominia, si spun ca ei sunt romini ati vrea sa se uneasca cu noi?

Răspuns Câştigător
| CristiB93 a răspuns:

Sigur ca sunt romani de-ai nostri si cred ca ar fi o idee buna ca sa se uneasca cu noi cum am fost odtata happy

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, asa sa fie o tara mai mare Romania.

| Paulla a răspuns:

Nu, sunt o ţară săracă, n-ar fi benefic pentru România.

| Youkillme explică (pentru Paulla):

Tar nu e saraca pur si simplu asa zisii diplomati le fura toti banii, de-ar fi niste oameni cu soveste! sad

| Woodenpints91 a răspuns:

Eu n-am nimic împotrivă.

| Bitsu56 a răspuns:

Sa-i chinuiasca Basescu si pe ei?!
Daca am avea alt presedinte, i-as primii fara discutii laughing.

| Youkillme explică (pentru Bitsu56):

Crede-ma nici la ei treaba cu presedintele nu merge bine, tinind cont ca 2 ani au fost fara presedinte! sad