| BloodElve a întrebat:

Stiti ceva bancuri foarte haioase? Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Laviiiiii a răspuns:

Bula la scoala impreuna cu ceilanti colegi o asteapta pe profesoara.
Intra profesoara si zice copiii va place cum m-am imbrakat azi?
Copiii - da! BUla -NUU
Vine a doua zi imbrakata alfel si intreaba:
- Copiii va place cum m-am imbrakat?
Copiii DAAA! BUla : -NUuu
A treia zi vine imbracata cu trei frunze doua sus si una joslaughing
-Coiii va place cum m-am imbrakat?
Copiii: -Nuu! Bula : -DAaa
Se termina orele si copii pleca acasa.
-BUla ce mai stay? il intreaba profesoara
-ASTEPT sa vina toamna sa cada FRUNZELE laughing... zice buLa

Era odata bula la scoala
profa ii zice:ba bula tu stii ce e patria?
bula:NU
profa:esti prost
tot profa:vasile zine u ce e patria
vasile:patria este mama noastra
profa:bravo vasile
tot profa: bula acu zine u ce este patria daca ai inteles
bula:patria este mama lu vasile
profa:ba boule patria e si mama ta
bula:inteles
profa:ce ai inteles ma?
bula:ca sunt frate cu vasile

(avea papagal) intr-o zi bula astepta oaspeti si cand venira zise:
-veniti veniti.
cand se ridicara de la masa zise mai -luati mai luati.
cand sa plece a zis mai veniti mi veniti. in acea noapte venira hoti papagalu zise veniti veni.(il imita pe bula) cand sa plece papagalu a zis mai luati mai luati si cand au plecat mai veniti mai venit

Se plimba bula cu bunicasa pe strada si gaseste bula 10 lei ai ia dar bunicasa ai zice :bula ce-i pe jos, pe jos ramane...intra bula intr-un magazin cu bunicasa si bunicasa se impiedica si cade:bula ajuta-ma sa ma ridic spuse bunicasa,la care bula:NU, bunico ce-i pe jos pe jos ramane

era unu beat(Vasile) intr-o sala de judecata iar judecatorul era foarte plictisitor,la un moment dat cand toata lumea era cat pe aci sa adoarma, Vasile a strigat in gura mare catre judecator: Sa ma pupi in fund la care judecatorul:AFARA, iar Vasile: Nu, aicisa vada toata lumealaughing

Era bula la scoala si le zice profesoara sa spuna niste substantive comestibile(care se pot manaca):
-Ioana:pere
-Dan:ciocolata
-BULA:lampa
profesoara:pai cum ma bula lampa se poate manca?
bula:pai da ca l-am auzit aseara pe tata cand i-a zis mamei -stinge lampa si ia-o in gura

care e cel mai fraiei animal? vitelul ca are o mama vaca si un tata bou

care e cel mai mincinos animala? ursu ca zice mor, mor si numai moare

Moare una si se intalneste cu Sf.Petru in rai
fata:Sf.Pentru e adevarat ca exista un ceas pentru fiecare tara?
Sf. Petru: Da iar de fiecare data cand cineva din acea tara minte se invarte limba la ceas
Fata: dar ceasul romaniei unde e?
Sf.Petru:LA DUMNEZEU in birou pe post de ventilatorlaughing

funda?puppy dog eyes plizzzzz

1 răspuns:
| Karinakari99 a răspuns:

Doi serpi merg pe strada si ii zice un sarpe celuilalt:
- Mai, noi nu ssantem veninossi?
- Nu, ma, dar de ce intrebii?
- De curioss...
Mai sta putin.
- Ma, noi ssigur nu ssuntem veninossi?
- Deja ma enervezi! De ce ma tot intrebi?
- Cred ca mi-am musscat limba...