| anonim_4396 a întrebat:

Ce bancuri scurte haioase stiti? Cel mai frumos primeste funda!

Răspuns Câştigător
| XxBalonasheeXx a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? q=Bancuri

10 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Bai baiatule, de google ai auzit? daca dai un search s-ar putea sa gasesti o multine de bancuri acolo, nu doar 2 cate ti s-au dat aici! e greu sa gandesti putin, nu?

| anonim_4396 explică (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Bai chiar iti place sa enervezi lumea. Normal ca am auzit de google, dar din pacate tu nu ai auzit de scoala.Fiecare face ce vrea, asa ca mai bine abtine-te de la comentarii de copii de 6 ani! 1

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns (pentru anonim_4396):

Mă cam indoiesc ca ai auzit de google! daca auzeai căutai acolo, era mult mai simplu! laughing aici nu ai obtinut dect 2 bancuri, pe google sunt nșpe mii! de scoală? ha laughing, hai ca ma distrezi! cred ca am de trei ori varsta ta!

| anonim_4396 explică (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Nu conteaza varsta ci mintea, poti sa ai 40 de ani si sa fii prost, si poti sa ai 9, 10, 11, 12 ani si sa fii mult mai destept

| EvilThoughts a răspuns:

O blonda alerga prin baie dupa ce s-a spalat pe cap.
De ce?
Pe sampon scria Wash&Go!(Spala&Mergi/Alearga)

| GirlLăvHell a răspuns:

Gugălău...

| ChinaBardy a răspuns:

Cel mai scurt banc:
Geoana Presedinte

| ColtuVesel a răspuns:

I: Ce ii sperie pe barbati la prima intalnire?
R: Nota de plata!

- Cum ai putut sa faci sex cu Ileana? E atat de urata…
- Si puternica!

Stimate Google! Te rog sa nu te mai comporti ca nevasta-mea. Lasa-ma mai intai sa-mi termin propozitia si apoi sa-mi dai sfaturi.

Mai multe gasesti pe site-ul meu trecut la profil!