| IoanaIonuca a întrebat:

Stiti ceva pasta de dinti eficienta pentru albirea lor?

5 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Eu folosesc Blend-a-med, Pro Expert.

| IoanaIonuca explică (pentru justanotheruser99):

Si s-au albit cat de cat, ai vazut ceva diferente?

| justanotheruser99 a răspuns:

Da, insa daca vrei rezultate intr-un timp mai scurt folosește si apa de gura.

| IoanaIonuca explică (pentru justanotheruser99):

Eu folosesc Colgate Max White One si chiar nicio diferenta nu am observat. La cata reclama ii face, ma asteptam sa am dintii foarte albi laughing Si folosesc de destul timp. O sa o incerc si pe cea folosita de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica colgate optic white ar fi eficienta. Eu mananc cocos si am observat ca s-au albit, altii recomanda uleiul de cocos pentru periaj. Cica lasa dintii foarte curati si ii albeste.