| Onisoor a întrebat:

Stiti cumva unde pot face teste IQ gratuie? dati link!

3 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Aici:
http://www.jocuri12.com/jocuri-test-iq-de-inteligenta-1835.html
Aştepţi să dispară reclama şi începi testul, imediat

| Onisoor explică (pentru AdiSR):

Imi apare:
Conexiunea a fost reinițializată

Conexiunea cu serverul a fost reinițializată în timp ce se încărca pagina.

Acest sait poate fi indisponibil temporar sau prea ocupat. Încercați din nou în câteva
momente.
Dacă nu puteți încărca nicio pagină, verificați legătura la rețea a calculatorului
dumneavoastră.
Dacă calculatorul dumneavoastră este protejat de un paravan de protecție sau un proxy, asigurați-vă că
Firefox are permisiunea de a accesa internetul.
Ce e de facut?

| AdiSR a răspuns (pentru Onisoor):

Încearcă să deschizi pagina cu un alt browser sau să intrii pe www.jocuri12.com şi cauţi "iq" în search box-ul din stânga care te va duce la test. Altceva nu ştiu ce să-ţi zic...