| FeraruAndreea a întrebat:

Stiti cumva unde pot sa iau lectii de canto in Buzau? dar nu canto popular sau clasic canto de muzica moderna cum sunt melodiile cantate de artisti precum nicole cherry delia andra conecte-r dar sa nu imi spuneti de palatul copiilor ca acolo face lectii de canto clasic si popular iar acolo nici macar nu se obosesc prea tare sa te invete ceva. Apropo vreau sa imi dati informatii sigure si numere de telefon adrese de email prin care sa pot contacta profesorii de canto sau locurile unde se practica. mersi!(p.s. am 12 ani)

2 răspunsuri:
| FeraruAndreea explică:

Se fac lectii de canto acolo?

| GdeVali a răspuns:

E un studio pe nicolae balcescu dar nu stiu daca e al fetitei merita incercat