| Milk Swan a întrebat:

Stiti, este o melodie care imi place ffff. mult, si refrenu' e cam asa:

When you sing a song
When you'r cat is alive,
When you wake up in the morning and you want to suicide
When you gologoup when you go.
When you gonna sleep to night?
When you gonna sleep tonight?!

Inca ceva. Melodia a fost data putin la radio, apoi deloc, si apoi din nou, dar mai mult... Si in acel timp in care nu s-a difuzat, o tot cantam, pana mi-am facut un refren al meu, dar care avea cam aceleasi cuvinte. Este o ea, care canta asa incet, apoi o ia tare, si apoi normal, asa un labirint. Sper ca v-am dat destule detalii.

Răspuns Câştigător
| oz a răspuns:

Amy macdonal - this is the life
http://www.youtube.com/watch?v=c6MRYLWJb1o

1 răspuns:
| Milk Swan explică:

Da asta este! Multumesc OZ!