| Bianca_4346 a întrebat:

Stiti legenda lui BLOODY MARY? care scrie legenda pe care o stiu si eu primeste fundita...

A-ti avea curajul sa o invocati pe Mary? daca nu stiti despre ce e vorba dati un search pe google

Răspuns Câştigător
| Jonsdottir a răspuns:

Eu am incercat si nu se intampla nimic tongue
eu stiu 3 legende laughing
legenda1 : era o fata de 13 ani a murit arsa de vie. daca o invoci trebuie sa fii undeva cu foc (la un gratar) laughing si cica iti apare in foc
legenda2: ca a fost o mireasa tongue cel cu care trebuai sa se casatoreasca nu a venit la nunta. ea s-a dus si l-a cautat si l-a omorat (nu mai stiu cum). atunci cand o invoci trebuie sa fii in fata unei oglinzi si cand ti se arata este intr-o rochie de mireasa si plinda de sange.cica te zgarie pe gat si mori laughing
legenda3: era o fata de 17 ani are era ff bolnava(o boala contagioasa) tatal sau care era medic a fazut ca nu mai are suflate si a hotarat sa o ingroape. i-a legat de mana o franghie legata de un clopotel(clopotelul era pe niste chestii, sus). a doua zi dimineata tata ei a vazut ca u mai era la locul lui(clopotelul) si-a dat seama ca a ongropat-o de vie.cand a dezgropat-o a gasit-o plina de sange si unghiile ei erau lipite de capacul sicriului.cand ti se arata(intr-o oglinda) auzi un clopotel tongue
scary, nu? laughing

211 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu o singura legenda...
Se zice ca in noaptea de Haloowen la ora 24:00 in baie si spui de 13 ori Bloody Mary ea iti apare in oglinda si daca nu ii scoti ochii te omoara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie personal mie cam frica sa mai scriu dar si yeo stiam aceiasi legende ca si ceilalti cryingcryingcryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am incercat.Prima data nu s-a intamplat nimic dar apoi , dupa cateva zile,mi-a palpait becul de la baie . Chiar nu stiu ce s-a intamplat sad Daca stie cineva sa-mi raspunda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am incercat.Prima data nu s-a intamplat nimic dar apoi , dupa cateva zile,mi-a palpait becul de la baie . Chiar nu stiu ce s-a intamplat sad Daca stie cineva sa-mi raspunda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am incercat.Prima data nu s-a intamplat nimic dar apoi , dupa cateva zile,mi-a palpait becul de la baie . Chiar nu stiu ce s-a intamplat sad Daca stie cineva sa-mi raspunda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am incercat.Prima data nu s-a intamplat nimic dar apoi , dupa cateva zile,mi-a palpait becul de la baie . Chiar nu stiu ce s-a intamplat sad Daca stie cineva sa-mi raspunda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am incercat.Prima data nu s-a intamplat nimic dar apoi , dupa cateva zile,mi-a palpait becul de la baie . Chiar nu stiu ce s-a intamplat sad Daca stie cineva sa-mi raspunda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am incercat.Prima data nu s-a intamplat nimic dar apoi , dupa cateva zile,mi-a palpait becul de la baie . Chiar nu stiu ce s-a intamplat sad Daca stie cineva sa-mi raspunda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am incercat.Prima data nu s-a intamplat nimic dar apoi , dupa cateva zile,mi-a palpait becul de la baie . Chiar nu stiu ce s-a intamplat sad Daca stie cineva sa-mi raspunda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am incercat.Prima data nu s-a intamplat nimic dar apoi, dupa cateva zile, mi-a palpait becul de la baie. Chiar nu stiu ce s-a intamplat sad Daca stie cineva sa-mi raspunda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu cum da nu vine orkum ca am invocatolaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bloody mary era o faTA CARE NU MAI STIU CE BOALA AVEA si tacasau ia pus un clopotel de mana sa traga de el daca se trezeste mrg intr-un sfarsit a inmormantat-o cu tot cu clopot iar mama ei statea pe mormant si plangea zi si noapte dupa aia taicasu a luat-o si fata intr-un final trese de clopotel...nimeni nu stia iar fata murise a doua zi taikasu si maikase venisera la mormant clopotu nu era la fel adica era rupt si au dezgropatoiar ea era plina de snge nu mai avea unghii iar unghiile ei erau infipte i cosciug si scris cu snge pe cosciug ma voi razbunahappyiar daca te duci noapte la 00:00 in fata oglinzii si spui de 3 ori bloody mary si la 1 noaptea de 3 ori i kill you baby(bloody eu tiam omorat copilu)dar incet ea apare din oglinda cu un cutit in mana si va omoara eu am fqt chestia asta nu s-a ars decat becu si nimic mai mult puteti sa incercati si voi ca e doar o prostie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu despre ce e vorba trebuie sà fi àn baie cu o lumànare si zici de trei ori bloody mary sau dacà apare àn oglindà cu un orsunlet de plus ànsiamnà cà vria sà àti fie prietenà sau daca apare cu un cutit ànsiamnà cà vria sà te omuare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am auzit multe legende. dar am vazut cateva legende...si poze am vazut cu prietenele mele.(deea, mady, elsuh! laughingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit si eu de legenda dar numai la mesaje de dincolo care e super sh imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Patriciaxd, si eu sunt fana mesaje de dincolo love struck am vazut episodu ala si eu dar nu am ajut curajul sa o „chem" pe mary, pricum stiu ca e doar o legenda, copiii din clasa mea soyn ca e fata unui capitan si trebuie sa ii spui numele de 9 ori dar nu e adevarat, eu ma bazez pe legenda din mesaje de dincolo si astia din clasa mea spun ca se pronunta „bludi meri" dar se pronunta „blodi meri" si iau dat tot felul de porecle idioate... ii urasc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi -e frica sa incerc... si se face dupa 12 noaptea ...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi -e frica sa incerc... si se face dupa 12 noaptea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca bloody marry era o fata care trebuia sa se casatoreasca si la nunta sa taiat pe fata iar toti oamenii din sat radeau de ia asa ca s-a dus si s-a spanzurat in oglinda si daca spui 3x bloody marry iti apare dar nu te omoara prima data
a doua oara ramane in acelasi loc daca mai spui inca de 3x numele ei te atinge
a treia oara cand ii zici numele de 3x te omoara
ea nu te stie ce esti cine esti asa ca daca altii au mai incercat in acelasi loc te omoara ca ea crede ca iar ai venit
eu am incercat la scoala cu 2 fete si a mers eu am patit vanataie pe spate o fata gaura in deget dar a mers am vaazuto intr-un borcan ca nu avezm oglina si nea aparut m-a impins ceva din spate si am cazut in calorifer si cand m-am uitat in spate in gresie era o fata parea de 13 ani plina de sange intr-o rochie alba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adsa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ba chiiar am nvocat-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nicio legenda dar am aflat de la o colega ca trebuie sa scriu numele me pe oglinda cu ruj si sa-l rostesc, apoi in baie scriu iar numele meu, dar de data asta am rostit de 3x Bloody mary...si o sa vedeti ce se intampla!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol ce porcarie nu s-a intamplat nimica tota faza se intampla in mintea ta daca nu tie frica nu ti se intampla nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai porecla mea este mery si mi-e o frica de numai pot... crying sad parintii imi spun sa numai cred dar eu nu stiu ce sa fc... worried ce pot sa fc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu alta legenda. A fost odata o fata pe nume Mary, care era f frumoasa.Isi iubea atat de mult parul, incat in fiecare seara si-l pieptana de 100 de ori.Deoarece era prea ocupata cu pieptanatul, nu a vazut barbatul care era ascuns in dulap.Nu a omorat-o, doar i-a taiat parul.Pt ca ea tinea f mult la parul ei, si vazandu-se cu parul scurt, s-a sinucis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am incercat in oglinda la scl si nu sa inamlpat nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie sincer imi este frica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am crezut in Bloody Mary, dar este o prostie.Eu am dormit toata noapte cu geamul deschis si nu m-a mancatlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o stiu se spune ca daca aprinzi 3 lumanari de culori diferite si spui numele ei in oglinda de 3 ori, iti apare i fata si te omora de vie.