| salmankhan a întrebat:

Ati incercat vreodata sa invocati pe bloody mary? daca da si chiar exista spune-ti cum a fost, stiu ca sunt oameni din astia ca mine care nu cred in bloody mary dar nu au curajul sa faca acest ritual

14 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

In Biblie nu scrie despre asa ceva.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru danay72):

In biblie scrie de dumnezeu, poti sa aduni cei mai sfinti preoti care exista pe pamant, sa il cheme pe dumnezeu, ca oricum nu o sa apara. asa ca raspunsul tau e irelevant,

| RAY a răspuns:

Ce nota are filmul Nota IMDB: 2.6

| Lizzu a răspuns:

Ce tot aveti toti cu bloody mary asta? nu-nteleg!

| positivity a răspuns:

Îți dai seama că Bloody Mary nu există, și că aceasta este doar o legendă, nu?

| Radu284 a răspuns:

Iti dai seama ca daca ar fi pe bune, ar fi plin Youtubeul de invocari reusite, nu?

| Miauti a răspuns:

Ma mir ca nu sti de Candyman.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

L-am facut, normal, si am rupt usa fugind cand, vantul a inceput sa bata in geam, am zis ca vai **** mea am belit cariciu laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi pierdere de timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai sa invoci decat spirite demonice, nu poti lua legatura cu cei de pe lumea cealalta.
www.youtube.com/watch?v=YuobOk5iPy0

| gingergirl1 a răspuns:

E doar o poveste! Cica daca stai noaptea in oglinda la 12 cu o lumanare si nu stiu ce trebuie sa zici iti apare in oglinda straight face
Mai ai 2 ani?laughing
Tin minte ca eram a4a si mergeam noi, fetele, colegii in baie, stingeam lumina si ziceam "itzii bitzi hai la lupta" laughing Nu de alta eram mica iti dai seama si cand imi amintesc era chiar placut laughing of.of.of, dar pe bune acum, bloody mary asta e doar un mit (si o bautura laughing Nu mai crede in toate asteawinking

| HellGirl666 a răspuns:

☮ Nu există Bloody Mary, e pur și simplu doar o legendă ca și aia cu Moș Crăciun și Iepurașul de Paștewinking.

| Kaleo a răspuns:

Ti-ai facut poza in oglida si te-ai incordat ca sa poti pune intrebarea asta? happy

| vampirizza a răspuns:

Va zic eu de ce s-a inventat chestia asta cu Bloody Mary.Un fraier de om s-a dus la 12 noaptea sa se uite in oglinda pe intuneric si cand si-a vazut fata a si lesinat. Daca esti prost si faci asta te vezi doar pe tine in oglinda si te speri.winking