| ioanadark a întrebat:

Stiti niste programe de editat poze? lasa-ti si link! mersi!

3 răspunsuri:
| AlexanderChristianFenty a răspuns:

Daca ai putin chef, si dorinte de a avea un program bun, faci rost in 5 minute, eu nu o a iti dau link, ca sa faci si tu ceva! intri pe google.ro scrii in felul urmator daca doresti PhotoShop "Download free Adobe Photoshop CS3" cs3 fiind cel mai simplu de folosit, pentru alte programe precum photo brush, photo shine, photo scape, picasa, Paint shop, scrii exact acelasi lucru dar inlocuind numele, de ex: "Download free photo scape", nu e greu deloc, trebuie doar sa vrei happy