| cosmin3confuz a întrebat:

Stiti site-uri asemanatoare cu onlive.com? Dar sa aiba jocuri de pc ca acest site. Dau funda happy

2 răspunsuri:
| JustVlad_3436 a răspuns:

Urasc sa te dezamagesc, dar nu mai exista altul..era la un moment dat gaikai.com, dar a fost cumparat de Sony si nu mai ruleaza jocuri. si avea unele bestiale gen FIFA 13 sau Alan Wake.

| cosmin3confuz explică (pentru JustVlad_3436):

Dar stii cumva daca vor mai aparea in urmatoarele luni? la onlive nu mai exista niciun joc bestial de fotbal si snici batman arkham...vor aparea altele identice la onlive? daca da cand?sad