| Dior a întrebat:

Stiti un site care traduce?

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Site-urile BUNE de traduceri sunt pe bani. Multi. Google nu te prea ajuta ca traduce foarte aproximativ.
Eu am gasit candva (din pacate, acum nu-l mai am) dand search pe google cu cuvinte de cautare "translation french english romanian". Cu putina rabdare, gasesti ceva onorabil.

| Gabry a răspuns:

Incearca pe google traducere http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT#, desi nu e foarte bun.

| cris4ever a răspuns:

Googleu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dacă ai adresă de gmail, ai această opțiune!
Language Tools, clic pe el.
P, pa.

| alinutza_8657 a răspuns:

Www.Freakz.ro iata eu de pe acest sait de multe ori imi traduc ce am de tradus uitete poate te va ajuta pa pa