| lorry_3345 a întrebat:

Stiti vreo crema foarte eficientasau un remediu impotriva pistruilor?

Răspuns Câştigător
| Daiana90 a răspuns:

Exista creme la farmacie daca intrebi speciale pentru pistrui care ii reduc aproape 100%. daca nu preferi o crema anume poti imbiba vata in zeama de lamaie(stoarsa de tine) si sa iti dai pe fata. mie mi-au disparut toti asa.in legatura cu crema nici eu nu stiu cum se numeste. o prietena de-a mea spune ca verisoara ei si-a cumparat una de la farmacie, a itrebat de astfel de creme si i-au recomandat de acolo. a spus ca nu mai are aproape deloc pistrui. si apropo daca vrei sa scapi de ei nu-i expune la soare, cel putin la mine, la soare se maresc sau am mai multi.happy