| ColorfullButterfly a întrebat:

Nu stiti vreun remediu impotriva plicitselii?

Răspuns Câştigător
| Rengu a răspuns:

happy pentru nu a te plictisi fa si u o activitate de exemplu : joci un joc te uit la un anime un film faci o activitate sportiva ceva tongue

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce ai făcut toată ziua de ai reușit să te plictisești?
Nu ai făcut nimic, ai lenevit!
Pa, pa.

| TrendyHedgehog a răspuns:

Stiu eu unul se numeste antiplictiseala.Se ia inainte de trezire cu multa apa.Atentie la reactii adverse.Da rezulatate dupa 1 min de la inghitire.A si se gaseste de obicei in farmacii. Sper ca te-am ajutat!

| Catalina13_8929 a răspuns:

Ai putea face o bratara a prieteniei.mie mi se pare interesant...nu e distractiv dar macar te tine ocupatabig grin.si in plus.e foarte usor.big grin

| midiots a răspuns:

Si eu am nevoie de unulaughing

| MadRaven a răspuns:

Uita-te la multe animeuri si crede-ma ca nu o sa te plictisesti animekage.com