| AndreeutzaDragutzica a întrebat:

Stiu ca nu e o categorie potrivita, dar dintre rosu, galben si albastru ce ati alege?

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://youtu.be/ZowOn6MYKbk

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Albastru, fără discuții.
Pa, pa.

| AndreeutzaDragutzica explică (pentru Legiuitoarea):

Me too, iubesc albastrul. :*

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Tu ce crezi?laughing) albastru! de ce? pentru ca il iubesc, pentru ca jumate din dulapul meu este ocupat de haine albastru, camera mea e albastru, dulapul meu este albastrubatting eyelashes pana si unghiile in momentu asta le am albastre!laughing)

| AndreeutzaDragutzica explică (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Rosu e culoarea sangelui, iar atunci cand vad sangele mi se face rau, galbenul....hmmm...nu imi place este cam plictisitor.
Insa mi se pare interesanta combinatia acestora : 1.rosu+galben=portocaliu
2.galben+albastru=verde
3.albastru+rou=violet.
Oricum albastrul este cea mai frumoasa culoare, as putea sa ii atribui raiului culoarea albastra si iadului culoarea rosu, deci BLUEEEEEEEEEEEE...rolling on the floor

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru AndreeutzaDragutzica):

Clar laughing) hai da o fundita pentru ca ai fost de acord cu mine rolling on the floor))))puppy dog eyes:*:*

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Culoarea roșie, forever. Si bordo...

| Jhfdfd a răspuns:

ALBASTRU baby \m/ rolling on the floor) the best love struck=p~

| AndreeutzaDragutzica explică (pentru Jhfdfd):

Oh yeaaaaahhh! Rock and Roll Baby rolling on the floor, BLUEEEEEEEEEEE

| LoveYouAngel a răspuns:

Albastru! ♥