| butterflyeffect0000 a întrebat:

Stiu ca suna cam ciudat, dar de ce traim? De ce ne nastem, crestem si murim? Ce este timpul? Astept mai multe pareri.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Oferim un spectacol creatorului pana murim de aia traim.

| Miauti a răspuns:

Ca sa evoluam.

| butterflyeffect0000 explică:

Si totusi parerea mea este ca :„Mulți oameni încă nu au învățat că unul din principalele scopuri ale vieții este să ne bucurăm de ea." Dar voiam sa vad si parerile voastre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A trai, in mare parte = a suferi

| Disharmony a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce suferi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Disharmony):

Sufar de fapul ca nu sufar de nimic. laughing - Viata e doar o iluzie a mortii.

| GigiMenta a răspuns:

Traim pentru ca asa este dintotdeauna, asta este ciclul vietii ne nastem, crestem si murim.