| LoveHim06 a întrebat:

Sumt disperata! Maicamea ii moarta dupa mine! De un timp am vazut ca vine dezbracata langa mine in pat si daca ii spun ca nu imi place se supara si ma bate! Unde merg vine si ea dupa mine.Ma urmareste non stop! Daca sa zicem ii la Tv la emisiunea preferata si simte ca nu sunt eu in camera de langa vine si ma cauta, chiar daca as fi la baie! Ii lesbiana sau ce? Ce sa ii fac ca ma calca pe nervi?

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Poate tu ești de fapt lesbiană și ți se pare

| Bondarel99 a răspuns:

Spune-i ca e ok sa va înțelegeți bine și sa fie apropiată de copilul ei, dar nici chiar așa de apropiată. Adică totuși e mama ta, nu cea mai buna prietena de vârsta ta pe care o ai, totuși unele bariere nu trebuie sa fie trecute... spune-i ca ai nevoie de intimitate pentru ca ești mare.

| Freya1 a răspuns:

Daca ceia ce spui este adevarat ori are o problema psihica ori poate i se pare normal. Spune-i ca nu e ok sa faca asta iar daca nu se potolesc vorbeste cu tatal tau

| minrest a răspuns:

Cum o sa fie lesbiana? Nu se face caz de nuditate intre persoane de acelasi sex, eu faceam dus cu 40 de barbati o data. Daca era lesbiana nu suporta sa o vezi goala, asta se numeste ''pudoarea homosexuala''. Dar nu are totusi un comportament normal, e obsedata sa stea cu tine. Ce vrei, fiecare cu ciudateniile lui, cu rabdare si blandete ai putea sa o faci sa te lase mai libera, dar tu vad ca esti pornita contra ei.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu stiu ce se intampla cu mama ta dar asta nu i un comportament normal al unui parinte fata de copilul lui. Nu cred ca isi da seama de fapt ca e anormal ce face. Simte nevoia obsedanta sa stea in preajma ta si nu accepta un refuz din partea ta. Cred ca se simte singura si e oarecum labila emotional.Nu cred ca va trece la ceva nepotrivit relatiei parinte copil dar trebuie sa vorbesti serios cu ea s o trezesti la realitate.

| PersonajFictiv a răspuns:

Vrei sa intrii in trend-ul intrebarilor tampite observ.
Cat despre umor e inexistent.
Exista o linie subtire intre umor si prostie in multe cazuri, ai trecut-o in cazul asta.
Patetic.

| LoveHim06 explică (pentru PersonajFictiv):

*intri cu un singur,, i".Mai intai invata sa scrii ipocrito! Sj in plus nu cred ca ai vrea sa ai o mama ca mine! Eu nu pun intrebari numai de dragul de a pune, sa stii!

| Caro34 a răspuns:

Eu zic sa vorbesti frumos cu ea si sa o rogi sa înțeleagă ca nu-i OK comportamentul ei. Spune-i ca apreciezi faptul ca ti-i apropiata insa acum ai crescut si ai mai multa nevoie de spatiul si timpul tau in care sa fii singura! Afla discret de ce te cauta si ce gandeste, poate are o problema si vrea sa-ti atraga atenția! Daca nu reusesti singura cere ajutorul tatalui tau. Numai bine!

| LoveHim06 explică (pentru Caro34):

Dar taicameu tine cu ea si ma bate pentru ea.Voi sunyeti singurii care puteti sa ma ajutati