| maxim789 a întrebat:

Sunt baieti urati,asta pentru fete in ce consta, ca dintii nespalati sau aspectul fizic sau imbracamintea sau altele? Puteti sa raspundeti la asta?(serios, plzz)

5 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Pot sa raspund, dar nu înțeleg ce vrei

| Lioana a răspuns:

Toate care le-ai mentionat pot face ca un baiat sa fie dezagreabil, nu neaparat urat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că te ai referit în ce constă un "băiat urat". Posibil cum ai spus tu dinți nespălați, fizicul, aranjarea parului, caracterul, corpul

| sabin89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred că s-a referit la băieţi incomozi, care le stă la fete în coastă...

| maxim789 explică (pentru sabin89):

Da