| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a întrebat:

Sunt blocata de vreo luna si ceva pe facebook, adica nu pot da likes, comments, si chestii din astea.
Ce pot face? Astept intr-una...am trimis si mesaj la ei dar nu mi.au raspuns.thinking Funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna!
Se pare ca cineva ti-a raportat contul la administratorii site-ului, iar acestia ti l-au blocat. Probabil ca cel/cea care a facut asta a facut o gluma proasta amuzandu-se probabil.
Singurul lucrul lucru pe care il poti face este fie sa iei tu personal legatura cu administratorii site-ului si sa le ceri sa-ti deblocheze contul, fie sa-ti faci alt cont.
Sper ca te-am ajutat!
Mult succes!

1 răspuns:
| Ho1 a răspuns:

Poate raspunsurile sunt in email.
intra acolo si vezi.