| LoveMusic a întrebat:

Sunt curioasa. Care este istoria TPU? Adica: Cum a aparut? Cand? Cine e seful? Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut in octombrie 2008 cu o actiune de caritate. Scopul acestui site este de a ne ajuta intre noi. Administratorul TPU este Raluca. Mai stiu ca are cativa colaboratori si, il pot aminti pe Catalin pentru ca m-a ajutat de cateva ori.

1 răspuns:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

A inceput sa functioneze la 25 noiembrie 2008, unul din membrii fondatori este Catalin Tenita(catalinten), administrator Raluca Diaconu si coechipierii Catalin, Anca, Ionut, Emil, Ionut, Adi, Mihai.