| bossdartheo a întrebat:

Sunt curioasa. Daca ati ramane singuri in padure doar cu un rucsac, cu un cutit, o undita si o perie de par, noaptea, ce ati face?

6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Probabil as face un foc, m-as gandit la situatia in care ma aflu, apoi m-as culca. Undita as folosi-o doar daca as rataci prea mult timp pe acolo, iar peria de par e ca si inexistenta - irelevanta, pentru mine.

| zurick a răspuns:

Buna!
Le-as atunca in copaci sa nad cat de departe ar ajunge.Cutitul l-as pastra langa inimioara mea.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perie de par?! Sincer nu prea m-ar mai interesa cum imi sta parul atat timp cat sunt singura, in padure, pe timp de noapte si nu cred ca o pot folosi pe post de arma sau ceva. Deci f.uck logic.

| hummmer a răspuns:

Aş dormi.

| manuel72 a răspuns:

Eu m-as culca...e noapte.

| bossdartheo explică:

Vad ca nu prea stiti ce sa faceti va mai zic :+(ce am zis) chribrituti, un arc, telefon fara semal si o plasa