| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati fi in padure singuri cu un violator in padure ce ati face?

16 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Mas dezbracalove struck

| ascovit a răspuns:

As sta oleaca acolo cumintica sa imi adun gandurile, i-as spune lu nenea violator sa ma lase in pace, iar daca incearca obraznicii cu mine cu siguranta ca m-as supara p el, i-as trage o palma si as pleca acasa!

| Klepto a răspuns:

Sunt violator de violatori, mai bine il intrebi pe el ce o sa faca.

| Angelique a răspuns:

Am fugi! x_x

| Ellenna a răspuns:

L-as trimite la tinebatting eyelashes

| BRG a răspuns:

I -aș da acelui violator o pastilă ciocolax, să se c@ce pe el, să nu îi m ai ardă de altele.

| harciog a răspuns:

Nu suport surprizele si de aceea sint pregatit mereu pentru orice.In cazul de fata port mereu cu mine o cutiuta de dezvirginol.

| Acadeeeaa a răspuns:

Nu m-as duce singura in padurehappy.
Ai fanteziismug?

| Acadeeeaa a răspuns:

Te-as suna pe tine sa vii sa ma salvezi
Eroul meu:*:X
laughing

| Dia a răspuns:

I-as zice sa ia un durcolax rolling on the floor!

| anytimeanywhere a răspuns:

Pai daca e violator --> fug laughing rolling on the floor)

| Mashiro a răspuns:

Ce dracu cauti singur in padure! dar daca m-as duce as FUGI

| NIGhTmArE187 a răspuns:

Ias da una in oute sal doara pana in crestetu capului sa se lase de violat.da dc intrebi, te pregatesti din timp sau ce? rolling on the floor

| MarRianN a răspuns:

In primul rand nu stiu ce as putea face intr-o padure singurlaughing, in al 2-lea rand i-as da una sa ma tina minte toata viataoh go on

| MarRianN a răspuns:

In primul rand... de ce as fi intr-o padure singurlaughing, in al 2-lea rand i-as da una sa ma tina minte oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As merge incet si provocator dandu'mi cate un obiect vestimentar jos, si inca unu si inca unu pana nu va mai ramane nici unu, m'as lipi de corpu lui, mi'as intinde bratele in juru gatului sau si i'as da un genunchi intre picioare straight face.
Crezi ca poate exista un alt raspuns decat fuga si tinerea cat mai departe a acelei persoane de tine straight face?