| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in cautare de noi prieteni doarece am aflat cat de adevarati imi erau cei pe care ii consideram prieteni. Cine vrea sa fim prieteni? (nu are importanta daca e baiat sau fata)

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Imi pare rau dar eu nu imi fac prieteni pe net.Prietenii se fac fata in fata.Mai ales cu numele asta.Ce reprezinta pentru tine? Aminteste de ceva trist numele tau.

| drogh a răspuns:

Uneori nu trebuie să ai încredere în oricine pentru că oricând te poate trăda. Mă ofer eu pentru a fi prietenă cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pot fi eu prietenul tau :-) din pacate prieteniile adevarate in ziua de azi mai rar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prietenii ti.i faci singur. nu ii cauti pe TPU sau in alta partewinking

| M1hai a răspuns:

Un prieten adevarat se gaseste foarte greu in 2 -3 ani si nici atunci nu il cunosti bine!

| NoLiesJustLove a răspuns:

Prezenta!happy