| KapshunikaViorika1994 a întrebat:

Sunt in strainatate si as vrea sa citesc carti in romana. am incercat de multe ori sa le comand prin internet dar n-am reusit, pentru ca fie nu se fac livrari in strainatate fie suma de platit este prea scumpa. n-am nicio ruda in Romania sa-mi poata trimite cartile. nu pot sa citesc in continuare pe internet, am probleme la ochi si nu pot sa stau prea mult in fata ecranului.ce pot sa fac, vreau sa citesc in romana!

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Spune rudelor tale din Romania sa-ti trimita un pachet cu carti in romana. Bafta!

| ツTeddyBear a răspuns:

Poti sa vorbesti cu cei de la editura sa ti le trimita prin posta. sincer n-am incercat.