| KapshunikaViorika1994 a întrebat:

as vrea sa cumpar carti in romana, dar nu locuiesc in romania.
deci stiti cumva un site pe unde le-as putea gasi?
da' vreau un site bun, serios si care iti trimite cartile cu adevarat!
acum un an am comandat o carte pe un site roman, am platit dar cartea mea n-a sosit deloc si nu era o problema de-a mea, dar era o greseala facuta de site-ul ala. eu ador sa citesc in romana dar pentru moment n-am posibilitatea sa-l fac deoarece m-am mutat si nu ma mai intorc in ro. am numai carti pe computer in format pdf, dar nu pot sa continui sa citesc mereu cu ochii lipiti de ecran sau vederea mea se va imputina...

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Cel mai bun site literar romanesc este dn punctul meu de vedere anticariatul de noapte. Site-ul e ingrijit de 3 scriitori/poeti de mare valoare si comenzile ajung toate la destinatie. Ca si scriitor ti-l recomand cu caldura :www.anticariatuldenoapte.wordpress.com