| IdeaL a întrebat:

Sunt la profilul mate-info la cel mai bun liceu dati-mi si mie o idee unde as putea sa ma duc mai departe la ce facultate sa dau

Răspuns Câştigător
| AllisonStevens a răspuns:

Parerea mea este ca terminand un liceu de mate-info iti deschide o multime de oportunitati. poti da bineinteles la facultatile de mate, respectiv info din cadrul Universitatii Bucuresti, poti opta pentru Politehnica, Medicina, ASE
eu de exemplu am terminat mate-info si am intrat la medicinabig grin deci totul se poate! succes