| CosmyLlpop a întrebat:

Sunt noua pe acest site si as vrea sa stiu mai multe. Ce e cu punctele astea, de exemplu eu am 150. Sau ce e cu Fundele? Daca nu puteti sa imi explicati, atunci ziceti-mi unde in site pot gasi informatii.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ai venit! Punctele de ajuta sa cresti in rank(poti da la comunitata pentru a vedea primii 100 useri). Fundita valoreaza 100 de puncte. De asemenea, se acorda puncte pentru fiecare raspuns si pentru cele punctate cu folositor si inteligent.

2 răspunsuri:
| Anecherry a răspuns:

Bine ai venit in primul rand>big grin

| Anecherry a răspuns:

Intra la rubrica "INTREBARI FRECVENTE", este in dreapta sus cu albastru; ai sa gasesti acolo toate informatiile de care ai nevoie.