| Maddylina a întrebat:

Imi explicati si mie ce este cu fundele? ca nu stiu...

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Funda = Cocardă oranj = Răspuns câştigător = 100 de puncte.
Este un fel de "Mulţumesc". În acest fel îi mulţumeşti celui, care te-a ajutat cel mai mult, răspunsul căruia a fost cel mai bun, din punctul tău de vedere.
Când te vei hotărâ, ce răspuns este cel mai bun/folositor (în mod normal ai maxim 5 zile la dispoziţie), va trebui să dai clic pe "Declară răspuns câştigător" în dreapta răspunsului preferat, iar apoi să dai clic pe "OK". E simplu.
Succes!

Citeşte şi Întrebările frecvenţe: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente! Sigur, vei găsi multe răspunsuri şi acolo. Numai bine!

2 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Funda=Răspuns câştigător=Medalie oranj=100 de puncte.
Este un fel de ''Mulţumesc''pentru persoana care te-a ajutat cel mai mult. Utilizatorul care o primeşte, acumulează 100 de puncte. Când te vei hotărî ce răspuns ţi-a fost cel mai folositor, vei da click pe medalia transparentă din dreptul lui, apoi pe OK.
Pentru a afla mai multe citeşte şi ÎNTREBĂRILE FRECVENTE:http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente! Succes!

| AnneMarri a răspuns:

În dreptul fiecărui răspuns apare câte o fundiţă gri şi (la răspunsul care consideri tu că te-a ajutat cel mai mult) dai click pe ea din dreptul răspunsului. Apoi te întreabă ceva de genul „Eşti sigur că vrei să declari răspunsul câştigător?" iar tu apeşi pe „Da". Pe scurt, este un fel de „mulţumesc" pentru cel care te-a ajutat cel mai mult la problema ta.
Na, acum ştii ce este funda?batting eyelashes