| Adiadictie a întrebat:

Sunt pe aici persoane care lucreaza la sri?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Toata lumea de aici lucreaza la SRI. Avem chiar si uniforme. Tie nu ti-au dat?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu lucrez la Sicherheitsbehörden

| minrest a răspuns:

Adi, angajatii institutiei la care te referi nu au voie sa spuna unde lucreaza, nici chiar familiei sau prietenilor. Toti sunt legendati, asa ca nu e problema ca nu ar avea ce sa spuna.

| Adiadictie explică (pentru minrest):

Interesant. si daca stai langa acele institutii ai vezi pe toti.

| minrest a răspuns (pentru Adiadictie):

Ce vrei sa spui, ca e ceva incorect? Si ce ar trebui, sa lucreze gratis, cu contract de voluntariat, sau sa nu avem serviciu secret?

| Adiadictie explică (pentru minrest):

Eu sunt retardat si mi-e frica sa nu se foloseasca cineva de acest avantaj si sa ami creeze probleme cu Facebook sau TPU. ca la radio sau tv. msf

| minrest a răspuns (pentru Adiadictie):

Esti retardat, da, aici iti dau dreptate.

| minrest a răspuns (pentru minrest):

Dar, retardat sau nu, mi-ar place sa inteleg: de ce avantaj sa se foloseasca, cine si ce probleme cu TPU sa-ti faca?

| AdrianVoicu a răspuns:

Da eu sunt, sa nu mai zici la nimeni

| Victor453 a răspuns:

Mo dat afara din ferecire

| rijkaard a răspuns:

Da eu dar nu romanesc