| Cronki a întrebat:

Suntem acuzati de UE, ca nu reusim sa'i integram pe tigani!
Nomazi si seminomazi nu pot fi niciodata integrati, doar izolati!
De ce in Romania nu se fac rezervatii de tigani, din moment ce nu pot sau nu vor sa se adapteze la nivelul actual de civilizatie?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Au si ei drepturi.Sa stii ca nu toti sunt asa cum ii crezi.Nu exista o lege pentru asa ceva.

| Blueber07 a răspuns:

Salut! Am vazut c ate pricepi la computere si programare si voiam sa te intreb daca stii sa construiesti un program care sa culeaga niste date de pe un site si sa imi faca niste statistici cu ele.Astept raspunsul tau!